O mnie


Nie lubię pisać o sobie. Gdy napiszę o czymś, co mi się udało i z czego jestem dumna to będzie, że się chwalę, a gdy znaczę pisać o wadach to będzie, że się nad sobą użalam, dlatego zrobię coś co na tym blogu się już raczej nie powtórzy, oddam głos komuś innemu a dokładnie moim znajomym, rodzinie i przyjaciołom:

Mój przyjaciel, Mateusz: „Kamila jest bardzo zorganizowaną dziewczynką. Jest też bardzo ambitna i zazwyczaj potrafi zachować stoicki spokój. Potrafi sobie radzić ze stresem i nigdy się nie poddaje w obliczu wyzwań.”

Amelka: „Jest pozytywną osobą, która swoim uśmiechem zaraża innych. Jest otwarta na różne „wyzwania”, zadania i ludzi. No i przede wszystkim jest pomocna, pomaga komuś w każdej sytuacji, na tyle ile może. Zawsze wywiązuje się z wcześniej danego słowa lub jakichś ustaleń. No i w ogóle jest najlepsza!”

Dawid: „Kamila – energiczna osoba, która dąży do ustalonych celów. Jako kobieta ma inne, całkiem ciekawe patrzenie na świat, które bardzo często daje jej przewagę w różnych towarzystwach sytuacjach. Jej kreatywność i miłość do otaczającego ją świata objawia się poprzez zdjęcia, które tworzy swoim aparatem. Zwykłe chwile przy niej i z nią wyglądają niezwykle. Oprócz tego Kamila jest otwarta na nowe miejsca, nowych ludzi i nowe doświadczenia.
Ps. Polecam tego allegrowicza!”

Natalia: „Kamila. Szalona 19-latka. Szczera do bólu. Z nią nigdy się nie nudzisz. Miła ale potrafi opieprzyć z góry na dół. Jak zajdziesz jej za skórę to uciekaj gdzie pieprz rośnie.”

Share
Tweet
Pin
Share